Asansörlü Taşıma
Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma gelişen teknoloji ile birlikte Efsun Nakliyat olarak bizler de teknoloji çağının imkanlarını kullanıyoruz. Asansörlü taşıma teknoloji, nakliyat sektöründe önemli bir yere sahiptir. Günümüzde en çok rağbet gören taşıma sistemleri arasında yer alan asansörlü taşıma sistemi hızlı, rahat e kolay bir taşıma imkanı sağlar.

 

Taşıma esnasında oluşabilecek riskleri en aza indirgeyen asansörlü taşıma sistemi eşyalarınızın zarar görmeden hızlı ve pratik bir şekilde taşınmanızı sağlar. İstanbul bölgesinde ki binaların koşulları göz önüne alındığında var olan olumsuz şartlar ve eşya taşımada oluşabilecek zararların önüne geçmek için asansörlü taşımacılık sistemi günümüzün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Taşınmanın En Kolay Yolu “Asansörlü Taşıma”

Bir çok bina ve iş yerinde ki yüksek kat ve düzensiz yapılar nedeniyle üst katlara eşya çıkartmak çok zor ve taşınan eşyaların zarar görme olasılığı yüksektir.  Merdivenlerin dar oluşu ve kapı girişlerinin uygun olmayışı eşyaların zarar görme riskini arttıran faktörlerin başında geliyor. Ayrıca bina içinde taşınma esnasında yeni komşularınızın rahatsız olma durumu ise kaçınılmaz oluyor. Bu tür ciddi problemlerin önüne geçmek ve olası zarar riskini en aza indirmek için Efsun Nakliyat Asansörlü Taşıma sistemlerini kullanabilirsiniz.

 

Asansörlü Taşınma İçin Gereken Şartlar

Efsun Nakliyat Asansörlü Taşıma pratik yapısı ve risk oranın en az olduğu taşıma sistemi olsa da bu hizmetten faydalanabilmek için bazı şartların olması gerekmektedir. Bu şartların neler olduğunu öğrenmek için bizimle iletişime geçerek gerekli ekspertiz çalışmalarının yapılmasını ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

 

Asansörlü Taşıma Sistemi Videosu

 

 

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İstanbul İçi Ev Taşıma ve Parçalı Eşya Taşıma Hizmetleri Garantili ve En Uygun Fiyatlar İle Efsun Nakliyat’ ta.

 

Çalışma Sistemimiz

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

Ekspertiz Onayı

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Paketleme Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Nakliyat Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Evinizin Teslimatı

 

 

 

 

 

 

Sorunsuz Ev Taşıma

Ev taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini aşama aşama yapmanız da fayda var. Efsun nakliyat olarak taşıma aşamasını 4 bölüme ayırarak sizlerin mutluluğu ve rahatı için sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

 

 

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

 

Firmamızın uzman ekspertizin vereceği rapora göre gerekli işlemler yapılır. Yeni evinizin konumu ve ev içi incelemeleri yapıldıktan sonra 2. aşamaya geçilir.

 

 

 

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Ekspertiz incelemesinden sonra sıra evinizin eşyalarının paketlenmesi aşamasına geldi. Ev eşyalarınızı paketlerken  öncelikli olarak mutfak eşyaları, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası olarak sıralama yapılması sizin için daha iyi olacaktır. Kırılması muhtemel olan televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı özel kutularında muhafaza etmeniz de fayda vardır. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın de-montaj & montajı uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Paketleme aşaması sonrası, eşyalarınız özenli bir şekilde nakliyat aracımıza yüklenir ve yeni evinizin olduğu bölgeye nakledilir. Yeni evinizin durumuna göre asansörlü yükleme veya insan gücü kullanılarak yeni evinize eşyalarınız yerleştirilir. Eşyalarınız yerleştirilirken istediğiniz odaya istediğiniz eşyaların yerleşimi ve kurulumu yapılır. Beyaz eşya ve mobilyalarınız uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Taşıma işlemi bittikten sonra ekspertizimiz ile birlikte evinizin eşyalarını kontrol ediniz. Sizlerin mutluluğu ve güveni için taşıma işlemlerinizin tamamı garantili olarak yapılmaktadır. Evinizin eşya kontrolü, montaj işlemleri kontrolleri bittikten sonra sizlere evinizin teslimatı tamamlanarak işlem sonlandırılmış olur.

 

 

Evden Eve Taşıma Planı yazımıza göz atarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Görüşleriniz

 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Tam zamanında geldiler. Arkadaşlar iletişime çok açık ve uyumlulardı. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Herkese tavsiye ederim.
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanlama, hız, özen her açıdan çok memnun kaldık. Dikkatli çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 14 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanında, hızlı ve sorunsuz gerçekleşen bir taşınmaydı. 9 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Gelen arkadaşlar hepsi hızlı ve güvenli bir şekilde paketledi. Hızlıca işleri hallettiler ve muntazam bir şekilde yerlerine yerleştirdiler. Bir daha taşınırsam Sabahattin bey ve ekibini tekrar çağırırım herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı çağrın. Bütün ekibe teşekkür ederim. 29 Mart 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Başta Sebahattin Bey ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, son derece dikkatli ve özenliler. En önemlisi işlerinde profesyonel ve çok hızlılar. Eşyaların özenle sarılmasından, paketlenmesinden tutunda; güler yüzleri, samimiyetleri ve iş ahlakları ekip olarak muazzamdı. Enakliye sitesi bünyesinde araştırma yapanlara sesleniyorum; tereddütsüz tavsiye edebileceğim, kesinlikle pişman olmayacağınız bir ekip ile çalışacaksınız. Tekrardan Sebahattin Bey ve yüreği güzel bu insanlara teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu her daim açık etsin. 16 Nisan 2018  

 

İletişim Bilgilerimiz

Efsun Nakliyat WhatsApp

 

 

 

 

Efsun Nakliyat
NAKLİYAT ÇAĞIR