Askılı Tekstil Taşıma
Askılı Tekstil Taşıma

Askılı Tekstil Taşıma konusunda Efsun Nakliyat olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve teknolojik imanlarımızı kullanmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının güvenliği ve müşterilerimizin mutluluğu bizim için birinci sırada gelmektedir. Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Askılı Tekstil Taşımanın ne kadar büyük bir özen ve ince işçilik gerektiğini firma olarak biliyoruz ve çalışmalarımız bu bilinç ile gerçekleştiriyoruz.

 

Tekstil taşıma konusunda uzman ekibimiz taşınacak olan tekstil ürünlerinin ambalajlama aşmalarını bire bir yaparak en doğru şekilde paketleme işlemlerini yapıyoruz. Paketleme sonrasında nakliye araçlarımız ile Türkiye’ nin istediğiniz bölgesine taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Tekstil taşıma işlemleri öncelikle tekstil eşyalarının özeli bir şekilde ambalajlama ve korumalı karton kutulara yerleştirilir. Bu aşamalarda eşyaların zarar görmemesi için riskler en aza indirilerek işlemler yapılır. Ambalajlama ve paketleme aşamaları sonrasın da eşyalar büyük bir özen ile araçlara yüklenerek nakliyat işlemi gerçekleştirilir.

 

Tekstil ürünlerinin yeni adresine teslimatı sırasında eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşınır ve ambalajları açılarak eşyalarınız sizlere teslim edilir.

 

Askılı Tekstil Taşıma

 

Garantili Askılı Tekstil Taşıma

Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Askılı Tekstil Taşıma hizmetlerimiz garantili olarak yapılmaktadır. Sizlerin mutluluğu firmamız için esas alınarak işlemleriniz yapılır. Uygun fiyatlarımız ve garantili taşıma işlerimiz ile sizleri mutlu olarak görmek bizler için birinci sırada yer almaktadır.

 

 

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İstanbul İçi Ev Taşıma ve Parçalı Eşya Taşıma Hizmetleri Garantili ve En Uygun Fiyatlar İle Efsun Nakliyat’ ta.

 

Çalışma Sistemimiz

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

Ekspertiz Onayı

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Paketleme Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Nakliyat Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Evinizin Teslimatı

 

 

 

 

 

 

Sorunsuz Ev Taşıma

Ev taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini aşama aşama yapmanız da fayda var. Efsun nakliyat olarak taşıma aşamasını 4 bölüme ayırarak sizlerin mutluluğu ve rahatı için sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

 

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

 

Firmamızın uzman ekspertizin vereceği rapora göre gerekli işlemler yapılır. Yeni evinizin konumu ve ev içi incelemeleri yapıldıktan sonra 2. aşamaya geçilir.

 

 

 

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Ekspertiz incelemesinden sonra sıra evinizin eşyalarının paketlenmesi aşamasına geldi. Ev eşyalarınızı paketlerken  öncelikli olarak mutfak eşyaları, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası olarak sıralama yapılması sizin için daha iyi olacaktır. Kırılması muhtemel olan televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı özel kutularında muhafaza etmeniz de fayda vardır. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın de-montaj & montajı uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Paketleme aşaması sonrası, eşyalarınız özenli bir şekilde nakliyat aracımıza yüklenir ve yeni evinizin olduğu bölgeye nakledilir. Yeni evinizin durumuna göre asansörlü yükleme veya insan gücü kullanılarak yeni evinize eşyalarınız yerleştirilir. Eşyalarınız yerleştirilirken istediğiniz odaya istediğiniz eşyaların yerleşimi ve kurulumu yapılır. Beyaz eşya ve mobilyalarınız uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Taşıma işlemi bittikten sonra ekspertizimiz ile birlikte evinizin eşyalarını kontrol ediniz. Sizlerin mutluluğu ve güveni için taşıma işlemlerinizin tamamı garantili olarak yapılmaktadır. Evinizin eşya kontrolü, montaj işlemleri kontrolleri bittikten sonra sizlere evinizin teslimatı tamamlanarak işlem sonlandırılmış olur.

 

 

Evden Eve Taşıma Planı yazımıza göz atarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Görüşleriniz

 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Tam zamanında geldiler. Arkadaşlar iletişime çok açık ve uyumlulardı. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Herkese tavsiye ederim.
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanlama, hız, özen her açıdan çok memnun kaldık. Dikkatli çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 14 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanında, hızlı ve sorunsuz gerçekleşen bir taşınmaydı. 9 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Gelen arkadaşlar hepsi hızlı ve güvenli bir şekilde paketledi. Hızlıca işleri hallettiler ve muntazam bir şekilde yerlerine yerleştirdiler. Bir daha taşınırsam Sabahattin bey ve ekibini tekrar çağırırım herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı çağrın. Bütün ekibe teşekkür ederim. 29 Mart 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Başta Sebahattin Bey ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, son derece dikkatli ve özenliler. En önemlisi işlerinde profesyonel ve çok hızlılar. Eşyaların özenle sarılmasından, paketlenmesinden tutunda; güler yüzleri, samimiyetleri ve iş ahlakları ekip olarak muazzamdı. Enakliye sitesi bünyesinde araştırma yapanlara sesleniyorum; tereddütsüz tavsiye edebileceğim, kesinlikle pişman olmayacağınız bir ekip ile çalışacaksınız. Tekrardan Sebahattin Bey ve yüreği güzel bu insanlara teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu her daim açık etsin. 16 Nisan 2018  

 

İletişim Bilgilerimiz

İletişim sayfamıza gitmek için tıklayın veya aşağıda ki seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

Efsun Nakliyat WhatsApp

 

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 

 

 

 

Efsun Nakliyat
NAKLİYAT ÇAĞIR