Bahçelievler Evden Eve NakliyeBahçelievler Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri

Bahçelievler Evden Eve Nakliye olarak Bahçelievler ve çevresinde sizlere özel fiyatlar ve garantili taşımacılık ile Evden Eve Nakliye işlerinizi büyük bir özen ile yapıyoruz. Bir çok nakliyat firmasının günümüzde sadece söz de bıraktığı işleri bizler sözleşmeli olarak tam zamanında ve kusursuz olarak yapıyoruz.

 

Bahçelievler Evden Eve Nakliye hizmetlerimiz yanı sıra Bahçelievler’ de her türlü nakliyat işleriniz profesyonel kadromuz ve son model araçlarımız ile sizlerin %100 memnuniyeti esas alınarak yapılmaktadır.

 

Bahçelievler Evden Eve Nakliye işleriniz öncelikle uzman ekspertimiz tarafından taşınacak eşya ve genel çevre incelendikten sonra size en uygun fiyat verilir ve profesyonel kadromuz ile aynı gün taşınma işleminiz gerçekleştirilir.

 

Efsun Evden eve nakliyat benzersiz bir hizmet anlayışı sunarak siz değerli müşterilerimizin Bahçelievler ve çevresin de ki taşınma işlerinizi kusursuz olarak yapar. Araçlarımızın tamamı firmamıza ait olup çalışanlarımız yine firmamız bünyesinde devamlı olarak çalışmaktadırlar.

 

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Özel Kampanya

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat işleriniz de yaz aylarına özel kampanyamızdan faydalanmak ister misiniz?  Hemen aşağıda ki formu doldurup gönderin veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın.

Bahçelievler’ e özel nakliyat fiyatlarımızı kaçırmayın!

 

 

İletişim Bilgilerimiz

Efsun Nakliyat WhatsApp

 

 

 

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İstanbul İçi Ev Taşıma ve Parçalı Eşya Taşıma Hizmetleri Garantili ve En Uygun Fiyatlar İle Efsun Nakliyat’ ta.

 

Çalışma Sistemimiz

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

Ekspertiz Onayı

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Paketleme Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Nakliyat Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Evinizin Teslimatı

 

 

 

 

 

Sorunsuz Ev Taşıma

Ev taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini aşama aşama yapmanız da fayda var. Efsun nakliyat olarak taşıma aşamasını 4 bölüme ayırarak sizlerin mutluluğu ve rahatı için sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

 

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

Firmamızın uzman ekspertizin vereceği rapora göre gerekli işlemler yapılır. Yeni evinizin konumu ve ev içi incelemeleri yapıldıktan sonra 2. aşamaya geçilir.

 

 

 

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Ekspertiz incelemesinden sonra sıra evinizin eşyalarının paketlenmesi aşamasına geldi. Ev eşyalarınızı paketlerken  öncelikli olarak mutfak eşyaları, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası olarak sıralama yapılması sizin için daha iyi olacaktır. Kırılması muhtemel olan televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı özel kutularında muhafaza etmeniz de fayda vardır. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın de-montaj & montajı uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Paketleme aşaması sonrası, eşyalarınız özenli bir şekilde nakliyat aracımıza yüklenir ve yeni evinizin olduğu bölgeye nakledilir. Yeni evinizin durumuna göre asansörlü yükleme veya insan gücü kullanılarak yeni evinize eşyalarınız yerleştirilir. Eşyalarınız yerleştirilirken istediğiniz odaya istediğiniz eşyaların yerleşimi ve kurulumu yapılır. Beyaz eşya ve mobilyalarınız uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Taşıma işlemi bittikten sonra ekspertizimiz ile birlikte evinizin eşyalarını kontrol ediniz. Sizlerin mutluluğu ve güveni için taşıma işlemlerinizin tamamı garantili olarak yapılmaktadır. Evinizin eşya kontrolü, montaj işlemleri kontrolleri bittikten sonra sizlere evinizin teslimatı tamamlanarak işlem sonlandırılmış olur.

 

 

 

Evden Eve Taşıma Planı yazımıza göz atarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Görüşleriniz

 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Tam zamanında geldiler. Arkadaşlar iletişime çok açık ve uyumlulardı. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Herkese tavsiye ederim.
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanlama, hız, özen her açıdan çok memnun kaldık. Dikkatli çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 14 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanında, hızlı ve sorunsuz gerçekleşen bir taşınmaydı. 9 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Gelen arkadaşlar hepsi hızlı ve güvenli bir şekilde paketledi. Hızlıca işleri hallettiler ve muntazam bir şekilde yerlerine yerleştirdiler. Bir daha taşınırsam Sabahattin bey ve ekibini tekrar çağırırım herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı çağrın. Bütün ekibe teşekkür ederim. 29 Mart 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Başta Sebahattin Bey ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, son derece dikkatli ve özenliler. En önemlisi işlerinde profesyonel ve çok hızlılar. Eşyaların özenle sarılmasından, paketlenmesinden tutunda; güler yüzleri, samimiyetleri ve iş ahlakları ekip olarak muazzamdı. Enakliye sitesi bünyesinde araştırma yapanlara sesleniyorum; tereddütsüz tavsiye edebileceğim, kesinlikle pişman olmayacağınız bir ekip ile çalışacaksınız. Tekrardan Sebahattin Bey ve yüreği güzel bu insanlara teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu her daim açık etsin. 16 Nisan 2018  

 

veya Taşınma Formunu doldurup gönderebilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Efsun Nakliyat WhatsApp

 

 

 

 

Efsun Nakliyat
NAKLİYAT ÇAĞIR