Beyaz Eşya Nasıl Taşınır?

Beyaz Eşya Nasıl Taşınır?

Beyaz Eşya Nasıl Taşınır?Beyaz Eşya Nasıl Taşınır?

Beyaz Eşya Nasıl Taşınır? Beyaz eşyalarınızı çarpmalardan çiziklerden ve deforme olmasından korumak amacıyla paketleme işleminin çok dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması önemlidir. Özellikle beyaz eşyaların çizilmesi ve yüzeyinde darbe ve çarpmalardan oluşabilecek çökmeler ve çizilmelere karşı dikkatli olunmalıdır. Beyaz eşyaları paketlerken kullanılan paketleme malzemelerinin kalitesi çok önem taşımaktadır. Eşyaların nakliye araçlarına yüklendiğinde araç hareket halindeyken sabitlenmesi de diğer önemli konulardan birisidir.

 

Paketleme konusunda taşıyıcı firmanın kullandığı malzemeleri kontrol edin. Eğer kalitesiz malzemeler kullanılıyor ve araç içinde beyaz eşyaların sabitlenmediği durumlarla karşılaşırsanız mutlaka bu durumu konuşun. Ödeyeceğiniz ufak fiyat farkı ile eşyalarınızı korumak sizin için daha ekonomik olacaktır.

 

Paketleme Aşaması

Beyaz eşyalarınız nakliyat aracına yüklenmeden önce iyice sarıldığından emin olun. Beyaz eşyaların kapaklarının açılmaması için gerekli önlemleri aldırın, eğer çekmeceleri varsa sabitleyin veya sökerek paketleme işlemini yaptırın. Paketleme yapılan malzemenin sadece streç olmadığından emin olun zira streç sadece kirlenmey karşı korur çarpmalara karşı herhangi bir önlem teşkil etmez. Böyle bir durumda nakliyat firmasından gerekli önlemleri tam olarak almasını talep edin.

 

Beyaz eşyalar taşınmadan bir gün önce elektrikten çekilerek kullanılması gerekiyor. Özellikle buzdolabı ve derin dondurucuların içlerinin tamamen boşaltılması gerekiyor. Beyaz eşyalarınızı baloncuklu poşetler ile bir kaç kat sararak tüm riski ortadan kaldırabilirsiniz. Çamaşır makineniz için emniyet vidalarını takarak kazanı sabitleyin ve atık su kapağını açarak içinde sıvı kalmamasını sağlayın. Baloncuklu naylonlar beyaz eşyalar için en uygun paket malzemesidir. Paketleme işlemlerini nakliyat firmalarının kendileri yapsa da siz bu aşamada yönlendirmelerde bulunarak gerekli önlemleri tam olarak alabilirsiniz.

Baloncuklu Naylon

 

Paketleme malzemeleri kalitesinden şüphe duyduğunuz takdir de malzemeyi kendiniz temin edin. Ufak fiyat farkı ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde emniyetini sağlayabilirsiniz.

Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri olarak paketleme kalitesini en üst seviyede tutarak sigortalı bir şekilde taşıma işlemi yapıyoruz.

 

Önemli Uyarı!: Beyaz eşya taşıma konusunda uzman olmayan kişiler veya firmalar ile çalışmayınız! unutmayınız ki ucuza yaptırayım derken daha büyük zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Taşınmaya başlamadan önce lütfen bizden de fiyat alınız!

 

Taşınmak İçin Ön Kayıt Yaptırabilirsiniz veya iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin
NAKLİYAT ÇAĞIR