Efsun Evden Eve Nakliyat Montaj & Demontaj İşlemi

Efsun Evden Eve Nakliyat Montaj & Demontaj İşlemi

Efsun Evden Eve Nakliyat Montaj & Demontaj İşlemi

Efsun Evden Eve Nakliyat Montaj & Demontaj İşlemiEfsun Evden Eve Nakliyat Montaj & Demontaj İşlemi

Efsun Evden Eve Nakliyat Montaj & Demontaj İşlemi ücretsiz ve profesyonel ekibimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımalarında sizleri en çok düşündüren ve strese sokan aşamaların başında gelmektedir. Özellikle mobilyaların montaj ve demontaj işlemleri yapılmadığı takdirde eşyalarınızın zarar görmesi ve deforme olması kaçınılmaz bir durumdur. Beyaz eşya ve elektronik eşyaların montaj ve demontaj işlemlerinin yapılmaması çok daha ciddi sonuçlar doğurarak maddi ve manevi zararlar ile karşılaşabilirsiniz.

 

Taşıma aşamasına geçmeden önce montaj ve demontaj konusunda nakliyat firmasının ne kadar deneyimli olduğunu araştırın ve bu konuda güvence talep edin. Günümüz de bir çok nakliyat firması bünyesinde montaj & demontaj elemanları barındırmamakta bu yüzden yapılan işin kalitesi o gün ki çalışan elemanların durumuna göre farklılıklar göstermekte. Efsun Evden Eve Nakliyat olarak personellerimizin tamamı kendi bünyemizde olup alanlarının uzmanlarıdırlar.

 

Mobilya Montaj & Demontaj İşlemi

Efsun-Evden-Eve-Nakliyat-Montaj-&-Demontaj-İşlemi

Montaj & Demontaj gerektiren mobilyalarınız koruma ve kolay taşınabilmesi için montaj ve demontaj yapılması gerekmektedir. Özellikle elbise dolapları, çekyatlar, açılabilen kanepe ve koltuklar gibi mobilya eşyalarınızın güvenliği için mutlaka uzaman ekip tarafından montaj & demontaj işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

 

Beyaz Eşya Nasıl Taşınır?

Beyaz eşyalarınızı çarpmalardan çiziklerden ve deforme olmasından korumak amacıyla paketleme işleminin çok dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması önemlidir. Özellikle beyaz eşyaların çizilmesi ve yüzeyinde darbe ve çarpmalardan oluşabilecek çökmeler ve çizilmelere karşı dikkatli olunmalıdır. Beyaz eşyaları paketlerken kullanılan paketleme malzemelerinin kalitesi çok önem taşımaktadır. Eşyaların nakliye araçlarına yüklendiğinde araç hareket halindeyken sabitlenmesi de diğer önemli konulardan birisidir. Devamı…

 

Paketleme Aşaması

Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın paketleme aşaması taşınma konusunda ki en hassas bölümdür. Balon naylonlar, streç ve çizilme ve deformasyona karşı daha dayanıklı malzemeler ile desteklenmelidir. Unutmayınız ki steç ile paketlenen eşyalarınız darbeye karşı korumalı olmaz sadece kirlenmemesi için önlem olabilir. Bu yüzden paketleme aşamasında nakliyat firması ile bu konuyu mutlaka görüşünüz.

Efsun Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri olarak paketleme işlemlerimiz eşyaların durumuna göre farklılık göstermekte ve eşyalarınızın zarar görmemesi için çok büyük hassasiyet göstermekteyiz. Taşıma işlerimizin tamamı garanilidir.

 

 

 

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin
NAKLİYAT ÇAĞIR