Evden Eve Nakliyat Firmalarında Güven

Evden Eve Nakliyat Firmalarında Güven. Sektörde yıllardır elde etmiş olduğu tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile Efsun Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri her geçen gün daha da büyümektedir. 2007 yılından beridir bütün gücümüz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve tecrübelerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmek en büyük hedefimiz.

 Efsun Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri olarak İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Gelişen teknolojimiz ile sizlerin değerli eşyaları artık kalıplaşmış taşıma sistemlerinden çok uzakta tarihe karışmış diyebiliriz.Eşyalarınız ekspertiz kontrolünde incelenir, paketlenir, araçlara yüklenerek istediğiniz adrese tam zamanında garantili olarak teslim edilir.

Evden Eve Nakliyat Firmalarında Güven

Eşyalarınızı yeni evinizde isteğinize göre diziyoruz.

Evden Eve Nakliyat Firmalarında Güven konusunun İstanbul’ da taşınma işinin ne kadar sıkıntılı olduğunu biliyor buna göre önlemlerimizi alarak sizlere sorunsuz bir taşınma garantisi veriyoruz. Her türlü soruna rağmen büyük şehirlerde taşınma konusunda siz değerli müşterilerimizi memnun ederek sıfır sorun ile taşınmalarınızı yapacağımızın garantisini siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Sizlerin yoğun çalışma şartlarınızı biliyor ve oluşacak en ufak aksaklığın nelere mal olabileceğinin farkındayız. Bu anlayış çerçevesin de sıfır hata ile işimizi yapıyoruz.

Eğer taşınmak istiyorsanız ve bir nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa bizlere ulaşabilirsiniz. Nakliyat konusunda hizmet veren diğer firmalardan ne kadar kaliteli olduğumuzu kanıtlamamız için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilir veya online taşınma formunu doldurarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firmalarında Güven

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İstanbul İçi Ev Taşıma ve Parçalı Eşya Taşıma Hizmetleri Garantili ve En Uygun Fiyatlar İle Efsun Nakliyat’ ta.

 

Çalışma Sistemimiz

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

Ekspertiz Onayı

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Paketleme Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Nakliyat Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Evinizin Teslimatı

 

 

 

 

 

 

Sorunsuz Ev Taşıma

Ev taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini aşama aşama yapmanız da fayda var. Efsun nakliyat olarak taşıma aşamasını 4 bölüme ayırarak sizlerin mutluluğu ve rahatı için sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

 

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

 

Firmamızın uzman ekspertizin vereceği rapora göre gerekli işlemler yapılır. Yeni evinizin konumu ve ev içi incelemeleri yapıldıktan sonra 2. aşamaya geçilir.

 

 

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

 

Ekspertiz incelemesinden sonra sıra evinizin eşyalarının paketlenmesi aşamasına geldi. Ev eşyalarınızı paketlerken  öncelikli olarak mutfak eşyaları, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası olarak sıralama yapılması sizin için daha iyi olacaktır. Kırılması muhtemel olan televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı özel kutularında muhafaza etmeniz de fayda vardır. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın de-montaj & montajı uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Paketleme aşaması sonrası, eşyalarınız özenli bir şekilde nakliyat aracımıza yüklenir ve yeni evinizin olduğu bölgeye nakledilir. Yeni evinizin durumuna göre asansörlü yükleme veya insan gücü kullanılarak yeni evinize eşyalarınız yerleştirilir. Eşyalarınız yerleştirilirken istediğiniz odaya istediğiniz eşyaların yerleşimi ve kurulumu yapılır. Beyaz eşya ve mobilyalarınız uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Taşıma işlemi bittikten sonra ekspertizimiz ile birlikte evinizin eşyalarını kontrol ediniz. Sizlerin mutluluğu ve güveni için taşıma işlemlerinizin tamamı garantili olarak yapılmaktadır. Evinizin eşya kontrolü, montaj işlemleri kontrolleri bittikten sonra sizlere evinizin teslimatı tamamlanarak işlem sonlandırılmış olur.

 

 

Evden Eve Taşıma Planı yazımıza göz atarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Görüşleriniz

 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Tam zamanında geldiler. Arkadaşlar iletişime çok açık ve uyumlulardı. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Herkese tavsiye ederim.
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanlama, hız, özen her açıdan çok memnun kaldık. Dikkatli çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 14 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanında, hızlı ve sorunsuz gerçekleşen bir taşınmaydı. 9 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Gelen arkadaşlar hepsi hızlı ve güvenli bir şekilde paketledi. Hızlıca işleri hallettiler ve muntazam bir şekilde yerlerine yerleştirdiler. Bir daha taşınırsam Sabahattin bey ve ekibini tekrar çağırırım herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı çağrın. Bütün ekibe teşekkür ederim.29 Mart 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Başta Sebahattin Bey ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, son derece dikkatli ve özenliler. En önemlisi işlerinde profesyonel ve çok hızlılar. Eşyaların özenle sarılmasından, paketlenmesinden tutunda; güler yüzleri, samimiyetleri ve iş ahlakları ekip olarak muazzamdı. Enakliye sitesi bünyesinde araştırma yapanlara sesleniyorum; tereddütsüz tavsiye edebileceğim, kesinlikle pişman olmayacağınız bir ekip ile çalışacaksınız. Tekrardan Sebahattin Bey ve yüreği güzel bu insanlara teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu her daim açık etsin.16 Nisan 2018 

 

İletişim Bilgilerimiz

Efsun Nakliyat WhatsApp

 

 

 

 

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin
NAKLİYAT ÇAĞIR