Hakkımızda

Hakkımızda Efsun Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri olarak  2007 yılında iş yaşantımıza başladık. Başta Evden Eve Nakliyat, İş Yeri Taşıma, Para Kasası Taşıma ve taşımacılık sektöründe uzman kadrosu ve teknolojik araçları ile hizmet vermekteyiz.

 

Uzman kadromuz ile bütün taşıma işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Nakliyat hizmeti sunarken müşterilerimizin istekleri konusunda profesyonel ekibimiz her türlü özveri ve gerekli işlemleri yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir. Taşıma konusunda ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunarak, taşınma öncesi mevcut şartların kontrollerini profesyonel kadromuz tarafından araştırılmaktadır. Teknolojik makineler ve ekipmanlarımız sektörün lider şirketlerinden temin edilmektedir.

 

Nakliyat hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, nakliyat sektöründeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir.

 

Efsun Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri olarak hizmet kategorilerimiz;

Efsun Nakliyat Hizmetlerimiz

 

 

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İstanbul İçi Ev Taşıma ve Parçalı Eşya Taşıma Hizmetleri Garantili ve En Uygun Fiyatlar İle Efsun Nakliyat’ ta.

 

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin
NAKLİYAT ÇAĞIR