Hangi Nakliyat Firması?

Hangi Nakliyat Firması? sorusu her taşıma işleminde kafanızda büyük bir sorun olarak yer aldığını biliyoruz. Bir çok nakliyat firması kendi firmasının en iyi firma olduğunu iddia etmektedir. Nakliyat firması seçerken belirli kriterlere dikkat etmeniz size o firma hakkında doğru bir firmamı yoksa yanlış bir firmamı olduğunu ortaya çıkartır. Nakliyat firması seçerken aranacak temel kriterleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Nakliyat Firması Kriterleri

 • Tecrübesi
 • Referansları
 • Çalışma Şekli
 • Personel İstihdamı
 • Kullanılan Teknolojik İmkanlar
 • Sözleşme & Garanti Sağlaması

 

Yukarıda belirttiğimiz maddeler bir firmanın ne kadar güvenli ve doğru bir firma olduğunu ortaya çıkartacaktır.

 

Tecrübe & Referans

Öncelikle firmanın tecrübesine ve referanslarına (müşteri yorumları) göz atınız. Özellikle müşteri yorumları bu konuda etken bir durumdur ve bu yorumları sosyal ağlardan ve farklı web siteleri üzerinden araştırınız.

 

Çalışma Şekli

Firmanın çalışma prensiplerine bakın. Eski usul çalışan firmalardan uzak durmanız da fayda vardır. Firmanın çalışma şeklini web sitesinden kontrol edin ve planlama konusunda güvence talep edin.

 

Personel İstihdamı

Bir çok nakliyat firması kendi elemanları yerine günlük eleman kiralama yaparak işlerini yaparlar. Bu durumda kalite düşmekte günlük olarak gelen çalışanların durumuna göre taşıma işinin seviyesi de değişmektedir. Taşıma firmasının kendi çalışanları olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

 

Kullanılan Teknolojik İmkanlar

Gelişen teknoloji ile artık eski usul taşıma işleri de günümüz de bitme noktasına gelse de halen teknolojik yenilikleri yapmayan firmalar mevcut. Nakliyat firmasından kullanılacak araçların ve özellikle ambalaj malzeme kalitesi hakkında bilgi talep edin.

 

Sözleşme & Garanti Sağlaması

Taşıma işinde en önemli konu sözleşmeli taşıma bölümüdür. Her ne olursa olsun sözleşmeli taşıma talebinde bulunun. Eşyalarınızın garantili bir şekilde taşınması sizleri büyük maddi ve manevi zararlardan koruyacaktır.

 

Eğer taşınmak istiyorsanız ve bir nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa bizlere ulaşabilirsiniz. Nakliyat konusunda hizmet veren diğer firmalardan ne kadar kaliteli olduğumuzu kanıtlamamız için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilir veya online taşınma formunu doldurarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Hangi Nakliyat Firması

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İstanbul İçi Ev Taşıma ve Parçalı Eşya Taşıma Hizmetleri Garantili ve En Uygun Fiyatlar İle Efsun Nakliyat’ ta.

 

Çalışma Sistemimiz

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

Ekspertiz Onayı

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Paketleme Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Nakliyat Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Evinizin Teslimatı

 

 

 

 

 

 

Sorunsuz Ev Taşıma

Ev taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini aşama aşama yapmanız da fayda var. Efsun nakliyat olarak taşıma aşamasını 4 bölüme ayırarak sizlerin mutluluğu ve rahatı için sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

 

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

 

Firmamızın uzman ekspertizin vereceği rapora göre gerekli işlemler yapılır. Yeni evinizin konumu ve ev içi incelemeleri yapıldıktan sonra 2. aşamaya geçilir.

 

 

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

 

Ekspertiz incelemesinden sonra sıra evinizin eşyalarının paketlenmesi aşamasına geldi. Ev eşyalarınızı paketlerken  öncelikli olarak mutfak eşyaları, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası olarak sıralama yapılması sizin için daha iyi olacaktır. Kırılması muhtemel olan televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı özel kutularında muhafaza etmeniz de fayda vardır. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın de-montaj & montajı uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Paketleme aşaması sonrası, eşyalarınız özenli bir şekilde nakliyat aracımıza yüklenir ve yeni evinizin olduğu bölgeye nakledilir. Yeni evinizin durumuna göre asansörlü yükleme veya insan gücü kullanılarak yeni evinize eşyalarınız yerleştirilir. Eşyalarınız yerleştirilirken istediğiniz odaya istediğiniz eşyaların yerleşimi ve kurulumu yapılır. Beyaz eşya ve mobilyalarınız uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Taşıma işlemi bittikten sonra ekspertizimiz ile birlikte evinizin eşyalarını kontrol ediniz. Sizlerin mutluluğu ve güveni için taşıma işlemlerinizin tamamı garantili olarak yapılmaktadır. Evinizin eşya kontrolü, montaj işlemleri kontrolleri bittikten sonra sizlere evinizin teslimatı tamamlanarak işlem sonlandırılmış olur.

 

 

Evden Eve Taşıma Planı yazımıza göz atarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Görüşleriniz

 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Tam zamanında geldiler. Arkadaşlar iletişime çok açık ve uyumlulardı. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Herkese tavsiye ederim.
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanlama, hız, özen her açıdan çok memnun kaldık. Dikkatli çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 14 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanında, hızlı ve sorunsuz gerçekleşen bir taşınmaydı. 9 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Gelen arkadaşlar hepsi hızlı ve güvenli bir şekilde paketledi. Hızlıca işleri hallettiler ve muntazam bir şekilde yerlerine yerleştirdiler. Bir daha taşınırsam Sabahattin bey ve ekibini tekrar çağırırım herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı çağrın. Bütün ekibe teşekkür ederim.29 Mart 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Başta Sebahattin Bey ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, son derece dikkatli ve özenliler. En önemlisi işlerinde profesyonel ve çok hızlılar. Eşyaların özenle sarılmasından, paketlenmesinden tutunda; güler yüzleri, samimiyetleri ve iş ahlakları ekip olarak muazzamdı. Enakliye sitesi bünyesinde araştırma yapanlara sesleniyorum; tereddütsüz tavsiye edebileceğim, kesinlikle pişman olmayacağınız bir ekip ile çalışacaksınız. Tekrardan Sebahattin Bey ve yüreği güzel bu insanlara teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu her daim açık etsin.16 Nisan 2018 

 

İletişim Bilgilerimiz

Efsun Nakliyat WhatsApp

 

 

 

 

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin
NAKLİYAT ÇAĞIR