Ücretsiz Ekspertiz


Bütün taşınma işleriniz için uzman ekspertizimiz ücretsiz olarak hizmet vermekte. Taşınmak için en garantili yöntem öncelikli olarak bir uzman tarafından gerekli kontorllerin yapılması ve sonuca garantili olarak ulaşılmasıdır.


Hizmet Bölgeleri İletişimFaydalı Bilgiler

Çalışma Sistemimiz

Taşıma Aşamaları

Ön Kayıt Yapınız Ekspertiz Kontrolü Tarih Belirleme Taşıma İşlemi

Neden Efsun Nakliyat?

Efsun Nakliyat Hizmetleri 2007 yılından beridir uzman personeli ve teknolojik ekipmanları ile garantili hizmet vermekte. Hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti esaslıdır.


Tam Zamanında Hizmet Garantili Hizmet Uygun Fiyatlar

Sık Sorulan Sorular

1Taşınma İşlemleri Ne Zaman Başlar?
Ön kayıt işlemi sonrasın da ekspertimizin yapacağı kontrollerden sonra taşınma işlemi için uygun tarih belirlenir ve belirlenen tarihte taşınma işleminiz başlar.
2Taşınma İşlemi Fiyatları Ne Kadar?
Fiyat konusunda taşınacak eşya miktarı, konumu, kat durumu, asansör durumu, gidilecek mesafe ve kullanılacak araçların durumuna göre fiyat farklılıkları oluşur. Ekspertimiz gerekli incelemeler sonucunda sizlere ey uygun fiyatı verecektir.
3Beyaz Eşya Montajı Yapıyor musunuz?
Evet beyaz eşyalarınız uzman personel tarafından sökülür ve yeni evinize yine uzman personel tarafından montaj işlemi gerçekleştirilir.
4Mobilya Montajı Yapıyor Musunuz?
Evet mobilyalarınız uzman personel tarafından sökülür ve yeni evinize yine uzman personel tarafından montaj işlemi gerçekleştirilir.
5Taşıma İşlemleriniz Garantili mi?
Sizlere hizmet verdiğimiz bütün bölümlerde garantili olarak yapılmaktadır.

Faydalı Bilgiler

Görüşleriniz

 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Başta Sebahattin Bey ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, son derece dikkatli ve özenliler. En önemlisi işlerinde profesyonel ve çok hızlılar. Eşyaların özenle sarılmasından, paketlenmesinden tutunda; güler yüzleri, samimiyetleri ve iş ahlakları ekip olarak muazzamdı. Enakliye sitesi bünyesinde araştırma yapanlara sesleniyorum; tereddütsüz tavsiye edebileceğim, kesinlikle pişman olmayacağınız bir ekip ile çalışacaksınız. Tekrardan Sebahattin Bey ve yüreği güzel bu insanlara teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu her daim açık etsin. 16 Nisan 2018  
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanlama, hız, özen her açıdan çok memnun kaldık. Dikkatli çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 14 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanında, hızlı ve sorunsuz gerçekleşen bir taşınmaydı. 9 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Gelen arkadaşlar hepsi hızlı ve güvenli bir şekilde paketledi. Hızlıca işleri hallettiler ve muntazam bir şekilde yerlerine yerleştirdiler. Bir daha taşınırsam Sabahattin bey ve ekibini tekrar çağırırım herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı çağrın. Bütün ekibe teşekkür ederim. 29 Mart 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Tam zamanında geldiler. Arkadaşlar iletişime çok açık ve uyumlulardı. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Herkese tavsiye ederim.
Efsun Nakliyat
NAKLİYAT ÇAĞIR