Ofis TaşımaOfis Taşıma

Ofis Taşıma Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Ofis Taşınma konusunda uzman kadromuz ile İstanbul içi ve şehirler arası olarak Türkiye’nin her yerine yapıyoruz. Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Taşımacılık olarak İstanbul içi ofis & iş yeri ve parça başı taşıma işlemlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Yüksek teknoloji araç ve gereçlerimiz ile ilk hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Esnek çalışma saatlerimiz sayesinde işleriniz aksamadan taşınma işleriniz yapılmaktadır.

Ofis&İş Yeri taşıma ve diğer bütün taşıma işleriniz için aşağıda ki bağlantılardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

WhatsApp İletişim İletişim Sayfası

 

Ofisinizi Taşırken Dikkat Edilecekler

  • Ofisinizi taşımadan önce sizin için önemli olan evrakları ve değerli eşyalarınızı kendiniz paketleyin ve mümkünse bunları yeni adresinize kendiniz götürün.
  • Önemli evraklar ve eşyalarınızı Efsun Nakliyat aracılığı ile taşınması sözleşmede listelenerek yapılmaktadır.
  • Kolilerinizi paketlerken karışıklıklık olmaması için isimlendirin
  • Fazla eşyalarınızdan kurtulun

 

Ofis Eşyalarının Paketlenmesi

Ofis ve iş yeri taşımadan önce paketleme aşamasının çok önemli olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Şahsi eşyalarınızı kendiniz paketleyebilir veya bunların tamamını Efsun Nakliyat tarafından yapılmasını isteyebilirsiniz. Ofisinizin veya iş yerinizin beyaz eşya veya mobilyalarının montaj veya de-montaj gerektiren işlerini firmamız ücretsiz olarak yapmaktadır. Ofis & İş Yeri Nakliyat Hizmetleri İstanbul İçi İş Yeri ve Parçalı Eşya Taşıma Hizmetleri Garantili ve En Uygun Fiyatlar İle Efsun Nakliyat’ ta.

 

Sorunsuz İş Yeri & Ofis Nakliyat

Ofis & İş Yeri taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini aşama aşama yapmanız da fayda var. Efsun nakliyat olarak taşıma aşamasını 4 bölüme ayırarak sizlerin mutluluğu ve rahatı için sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

 

Efsun evden eve nakliyat hizmetleri olarak 2007 yılından beridir uzman kadromuz ve teknolojik araç gereçlerimiz ile hizmet veriyoruz. İstanbul’ un bütün ilçelerine evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, villa taşıma para kasası taşıma, piyano taşıma ve askılı tekstil taşıma hizmetlerini veriyoruz. Evden eve hizmetimiz sözleşmeli olarak garanti kapsamı içerisindedir. Ekspertiz hizmetimiz ise ücretsizdir.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Ofis& İş Yeri Taşıma

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin
NAKLİYAT ÇAĞIR