Kadıköy Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri

Kadıköy Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri

Kadıköy Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri olarak Kadıköy bölgesinde her türlü taşıma işlemlerinizi yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte en son teknoloji imkanlarımızla Kadıköy ‘ de hizmet veriyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşıma, parçalı eşya taşıma, piyano taşıma, villa taşıma, şehirler arası nakliyat ve her türlü nakliye işleriniz garantili olarak yapıyoruz.

 

Taşımacılık sektöründe gelişen teknoloji ile zaman tasarrufu sağlanmakla birlikte hızlı ve güvenli olması da gerekir. Taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için bütün tedbirler alınmakla beraber, Efsun Evden Eve Nakliyat firması olarak eşyalarınız sigorta kapsamına alınarak garantili bir şekilde taşınır.

 

Garantili Taşıma

Evden eve nakliyat diğer taşıma işleriniz firmamız garantisi altındadır. Firmamız ile görüşme sonrasında belirlenen tarihte firmamız bütün nakliye işlemlerinizi ve montaj & de-montaj işlemlerinizi garantili olarak yapar ve size sorunsuz bir şekilde teslim eder. Kadıköy bölgesinde taşımalarımız hızlı, garantili ve en uygun fiyatlar ile sizlere sunulur.

 

 

Tam Zamanında Teslimat

Profesyonel ve geniş kadromuz ile birlikte sizlere her gün hizmet veriyoruz. Kadıköy ‘ de nakliyat işleriniz tam zamanında başlar ve tam zamanın da sizlere sorunsuz olarak teslim edilir.

 

Sizlere Nasıl Ulaşabilirim?

Bizlere ulaşmak için bir çok alternatif mevcut. Lütfen aşağıda ki bağlantıları kullanarak bizlerle iletişime geçiniz.

Efsun Nakliyat WhatsApp

 

 

Çalışma Sistemimiz

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

Ekspertiz Onayı

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Paketleme Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Nakliyat Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Evinizin Teslimatı

 

 

 

 

 

 

Sorunsuz Ev Taşıma

Ev taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini aşama aşama yapmanız da fayda var. Efsun nakliyat olarak taşıma aşamasını 4 bölüme ayırarak sizlerin mutluluğu ve rahatı için sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

 

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

 

Firmamızın uzman ekspertizin vereceği rapora göre gerekli işlemler yapılır. Yeni evinizin konumu ve ev içi incelemeleri yapıldıktan sonra 2. aşamaya geçilir.

 

 

 

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Ekspertiz incelemesinden sonra sıra evinizin eşyalarının paketlenmesi aşamasına geldi. Ev eşyalarınızı paketlerken öncelikli olarak mutfak eşyaları, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası olarak sıralama yapılması sizin için daha iyi olacaktır. Kırılması muhtemel olan televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı özel kutularında muhafaza etmeniz de fayda vardır. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın de-montaj & montajı uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Paketleme aşaması sonrası, eşyalarınız özenli bir şekilde nakliyat aracımıza yüklenir ve yeni evinizin olduğu bölgeye nakledilir. Yeni evinizin durumuna göre asansörlü yükleme veya insan gücü kullanılarak yeni evinize eşyalarınız yerleştirilir. Eşyalarınız yerleştirilirken istediğiniz odaya istediğiniz eşyaların yerleşimi ve kurulumu yapılır. Beyaz eşya ve mobilyalarınız uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Taşıma işlemi bittikten sonra ekspertizimiz ile birlikte evinizin eşyalarını kontrol ediniz. Sizlerin mutluluğu ve güveni için taşıma işlemlerinizin tamamı garantili olarak yapılmaktadır. Evinizin eşya kontrolü, montaj işlemleri kontrolleri bittikten sonra sizlere evinizin teslimatı tamamlanarak işlem sonlandırılmış olur.

 

 

Evden Eve Taşıma Planı yazımıza göz atarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

 

Görüşleriniz

 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Tam zamanında geldiler. Arkadaşlar iletişime çok açık ve uyumlulardı. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Herkese tavsiye ederim.
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanlama, hız, özen her açıdan çok memnun kaldık. Dikkatli çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 14 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanında, hızlı ve sorunsuz gerçekleşen bir taşınmaydı. 9 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Gelen arkadaşlar hepsi hızlı ve güvenli bir şekilde paketledi. Hızlıca işleri hallettiler ve muntazam bir şekilde yerlerine yerleştirdiler. Bir daha taşınırsam Sabahattin bey ve ekibini tekrar çağırırım herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı çağrın. Bütün ekibe teşekkür ederim.29 Mart 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Başta Sebahattin Bey ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, son derece dikkatli ve özenliler. En önemlisi işlerinde profesyonel ve çok hızlılar. Eşyaların özenle sarılmasından, paketlenmesinden tutunda; güler yüzleri, samimiyetleri ve iş ahlakları ekip olarak muazzamdı. Enakliye sitesi bünyesinde araştırma yapanlara sesleniyorum; tereddütsüz tavsiye edebileceğim, kesinlikle pişman olmayacağınız bir ekip ile çalışacaksınız. Tekrardan Sebahattin Bey ve yüreği güzel bu insanlara teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu her daim açık etsin.16 Nisan 2018 

 

 

Efsun Nakliyat Hizmet Bölgeleri

 

 

 

Hizmet Bölgeleri Haritası

 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin
NAKLİYAT ÇAĞIR