Ofis TaşımaOfis Taşıma

Ofis Taşıma Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Ofis Taşıma konusunda uzman kadromuz ile İstanbul içi ve şehirler arası olarak Türkiye’nin her yerine yapıyoruz. Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Taşımacılık olarak İstanbul içi ofis & iş yeri ve parça başı taşıma işlemlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Yüksek teknoloji araç ve gereçlerimiz ile ilk hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

 

Efsun evden eve nakliyat hizmetleri olarak 2007 yılından beridir uzman kadromuz ve teknolojik araç gereçlerimiz ile hizmet veriyoruz. İstanbul’ un bütün ilçelerine evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, villa taşıma para kasası taşıma, piyano taşıma ve askılı tekstil taşıma hizmetlerini veriyoruz. Evden eve hizmetimiz sözleşmeli olarak garanti kapsamı içerisindedir. Ekspertiz hizmetimiz ise ücretsizdir.

 

Ofis Taşımada Dikkat Edilecekler

 • Ofisinizi taşımadan önce sizin için önemli olan evrakları ve değerli eşyalarınızı kendiniz paketleyin ve mümkünse bunları yeni adresinize kendiniz götürün.
 • Önemli evraklar ve eşyalarınızı Efsun Nakliyat aracılığı ile taşınması sözleşmede listelenerek yapılmaktadır.
 • Kolilerinizi paketlerken karışıklıklık olmaması için isimlendirin
 • Fazla eşyalarınızdan kurtulun

 

Ofis Eşyalarının Paketlenmesi

Ofis ve iş yeri taşımadan önce paketleme aşamasının çok önemli olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Şahsi eşyalarınızı kendiniz paketleyebilir veya bunların tamamını Efsun Nakliyat tarafından yapılmasını isteyebilirsiniz. Ofisinizin veya iş yerinizin beyaz eşya veya mobilyalarının montaj veya de-montaj gerektiren işlerini firmamız ücretsiz olarak yapmaktadır.

 

 

Ofis & İş Yeri Nakliyat Hizmetleri İstanbul İçi İş Yeri ve Parçalı Eşya Taşıma Hizmetleri Garantili ve En Uygun Fiyatlar İle Efsun Nakliyat’ ta.

 

Çalışma Sistemimiz

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

Ekspertiz Onayı

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Paketleme Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Nakliyat Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

İş Yerinizin Teslimatı

 

 

 

 

 

 

Sorunsuz İş Yeri & Ofis Taşıma

Ofis & İş Yeri taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini aşama aşama yapmanız da fayda var. Efsun nakliyat olarak taşıma aşamasını 4 bölüme ayırarak sizlerin mutluluğu ve rahatı için sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

 

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

 

Firmamızın uzman ekspertizin vereceği rapora göre gerekli işlemler yapılır. Yeni iş yerinizin konumu ve iş yeri içi incelemeleri yapıldıktan sonra 2. aşamaya geçilir.

 

 

 

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Ekspertiz incelemesinden sonra sıra iş yerinizin eşyalarının paketlenmesi aşamasına geldi. İş yeri eşyalarınızı paketlerken  öncelikli olarak eşyalarınızın koliler içinde korumalı olarak paketlenmesi gerekmektedir. Koli paketleme harici eşyalarınız firmamız tarafından paketlenecektir.  Kırılması muhtemel olan televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı özel kutularında muhafaza etmeniz de fayda vardır. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın de-montaj & montajı uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Paketleme aşaması sonrası, eşyalarınız özenli bir şekilde nakliyat aracımıza yüklenir ve yeni iş yerinizin olduğu bölgeye nakledilir. Yeni iş yerinizin durumuna göre asansörlü yükleme veya insan gücü kullanılarak yeni iş yerinize eşyalarınız yerleştirilir. Eşyalarınız yerleştirilirken istediğiniz odaya istediğiniz eşyaların yerleşimi ve kurulumu yapılır. Beyaz eşya ve mobilyalarınız uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Taşıma işlemi bittikten sonra ekspertizimiz ile birlikte iş yerinizin eşyalarını kontrol ediniz. Sizlerin mutluluğu ve güveni için taşıma işlemlerinizin tamamı garantili olarak yapılmaktadır. İş yerinizin eşya kontrolü, montaj işlemleri kontrolleri bittikten sonra sizlere yeni iş yerinizin teslimatı tamamlanarak işlem sonlandırılmış olur.

 

 

Evden Eve Taşıma Planı yazımıza göz atarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Görüşleriniz

 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Tam zamanında geldiler. Arkadaşlar iletişime çok açık ve uyumlulardı. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Herkese tavsiye ederim.
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanlama, hız, özen her açıdan çok memnun kaldık. Dikkatli çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 14 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanında, hızlı ve sorunsuz gerçekleşen bir taşınmaydı. 9 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Gelen arkadaşlar hepsi hızlı ve güvenli bir şekilde paketledi. Hızlıca işleri hallettiler ve muntazam bir şekilde yerlerine yerleştirdiler. Bir daha taşınırsam Sabahattin bey ve ekibini tekrar çağırırım herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı çağrın. Bütün ekibe teşekkür ederim.29 Mart 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Başta Sebahattin Bey ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, son derece dikkatli ve özenliler. En önemlisi işlerinde profesyonel ve çok hızlılar. Eşyaların özenle sarılmasından, paketlenmesinden tutunda; güler yüzleri, samimiyetleri ve iş ahlakları ekip olarak muazzamdı. Enakliye sitesi bünyesinde araştırma yapanlara sesleniyorum; tereddütsüz tavsiye edebileceğim, kesinlikle pişman olmayacağınız bir ekip ile çalışacaksınız. Tekrardan Sebahattin Bey ve yüreği güzel bu insanlara teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu her daim açık etsin.16 Nisan 2018 

 

İletişim Bilgilerimiz

İletişim sayfamıza gitmek için tıklayın veya aşağıda ki seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

Efsun Nakliyat WhatsApp

 

 

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Ofis Taşıma

 

 

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin
NAKLİYAT ÇAĞIR