Para Kasası TaşımaPara Kasası Taşıma

Para kasası taşıma işleminin ne kadar titizlik gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Uzman kadromuz ile birlikte para kasası taşıma konusunda sizlere garantili hizmet veriyoruz. Sizin için değerli olan her eşya bizim için de değerlidir. Para kasası taşıma konusunda yüksek teknoloji ve özenli bir çalışma ile sizlere kusursuz %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Her türlü para kasası taşıma işleriniz uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Ücretsiz ekspertiz çağırmak için lütfen tıklayınız. Para kasası taşıma fiyatlarımız ve garantili hizmetimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

 

Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve TaşımacılıkEfsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Taşımacılık

Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Taşımacılık olarak İstanbul içi evden eve nakliyat ve parça başı taşıma işlemlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Yüksek teknoloji araç ve gereçlerimiz ile ilk hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

 

Efsun evden eve nakliyat hizmetleri olarak 2007 yılından beridir uzman kadromuz ve teknolojik araç gereçlerimiz ile hizmet veriyoruz. İstanbul’ un bütün ilçelerine evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, villa taşıma para kasası taşıma, piyano taşıma ve askılı tekstil taşıma hizmetlerini veriyoruz. Evden eve hizmetimiz sözleşmeli olarak garanti kapsamı içerisindedir. Ekspertiz hizmetimiz ise ücretsizdir.

 

 

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İstanbul İçi Ev Taşıma ve Parçalı Eşya Taşıma Hizmetleri Garantili ve En Uygun Fiyatlar İle Efsun Nakliyat’ ta.

 

Çalışma Sistemimiz

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

Ekspertiz Onayı

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

Paketleme Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Nakliyat Aşaması

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

Kasanızın Teslimatı

 

 

 

 

 

 

Sorunsuz Para Kasası Taşıma

Kasa taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini uzman bir firmaya bırakmanız gerekmektedir. Efsun nakliyat olarak para kasası taşıma aşamalarında sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

 

Taşınma Aşamaları

Evden Eve Nakliyat 1. Aşama

 

Firmamızın uzman ekspertizin vereceği rapora göre gerekli işlemler yapılır. Taşınacak para kasasının durumu, yeri ve gideceği adres incelemeleri yapıldıktan sonra 2. aşamaya geçilir.

 

 

Evden Eve Nakliyat 2. Aşama

 

Ekspertiz incelemesinden sonra sıra para kasanızın paketleme aşaması gelir. Paketleme aşaması kasanızın zarar görüp deforme ve çizilmemesi için çok önemli bir adımdır. Paketleme aşamasını biz yapıyoruz.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Paketleme aşaması sonrası, kasanız aracımıza özenli bir şekilde taşınır ve araç içine sabitlenerek hareket halinde oluşabilecek zararlara karşı gerekli önlemler alınır. Yeni adrese ulaştıktan sonra kasanız istediğiniz yere yerleştirilerek son aşamaya geçilir.

 

 

Evden Eve Nakliyat 3. Aşama

 

Taşıma işlemi bittikten sonra ekspertizimiz ile birlikte kasanızın durumunu herhangi bir zarara uğrayıp uğramadığını kontrol ediniz. Sizlerin mutluluğu ve güveni için taşıma işlemlerinizin tamamı garantili olarak yapılmaktadır. Kasanızın kontrolleri ve yerleştirme işlemleri bittikten sonra sizlere kasanızın teslimatı yapılarak işlem sonlandırılmış olur.

 

 

Görüşleriniz

 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Tam zamanında geldiler. Arkadaşlar iletişime çok açık ve uyumlulardı. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Herkese tavsiye ederim.
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanlama, hız, özen her açıdan çok memnun kaldık. Dikkatli çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 14 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Zamanında, hızlı ve sorunsuz gerçekleşen bir taşınmaydı. 9 Nisan 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Gelen arkadaşlar hepsi hızlı ve güvenli bir şekilde paketledi. Hızlıca işleri hallettiler ve muntazam bir şekilde yerlerine yerleştirdiler. Bir daha taşınırsam Sabahattin bey ve ekibini tekrar çağırırım herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı çağrın. Bütün ekibe teşekkür ederim. 29 Mart 2018
 • Efsun Nakliyat Görüşler
  Başta Sebahattin Bey ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, son derece dikkatli ve özenliler. En önemlisi işlerinde profesyonel ve çok hızlılar. Eşyaların özenle sarılmasından, paketlenmesinden tutunda; güler yüzleri, samimiyetleri ve iş ahlakları ekip olarak muazzamdı. Enakliye sitesi bünyesinde araştırma yapanlara sesleniyorum; tereddütsüz tavsiye edebileceğim, kesinlikle pişman olmayacağınız bir ekip ile çalışacaksınız. Tekrardan Sebahattin Bey ve yüreği güzel bu insanlara teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu her daim açık etsin. 16 Nisan 2018  

 

İletişim Bilgilerimiz

İletişim sayfamıza gitmek için tıklayın veya aşağıda ki seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

Efsun Nakliyat WhatsApp

 

 

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Efsun Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri

 

 

Efsun Nakliyat
NAKLİYAT ÇAĞIR