Villa Taşıma
Villa Taşıma

Villa taşıma konusunda uzun yılladır yüksek teknolojik imkanlarımızla hizmet veriyoruz. Villanızın taşınırken dikkat edilmesi gereken bir çok şartları vardır. Villa taşıma konusunda yüksek hassasiyet ve özenli bir çalışma gerekmektedir. Villanızın taşıma esnasında dikkat edilmesi gereken kurallar şu şekildedir.

Taşıma fiyatları almak ve detaylı bilgi için;

WhatsApp İletişim İletişim

 

  1. Ekspertiz incelemesi
  2. Eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesi
  3. Paketlenen eşyaların araca yüklenmesi
  4. Yeni adrese nakliyatı
  5. Yeni adrese eşyaların indirilmesi ve taşınması
  6. Montaj işlemleri
  7. Kontrol
  8. Teslimat

 

Villa taşıma konusunda müşterilerimizin hassasiyetleri doğrultusunda eşyalarınız paketlenir. Paketleme aşamasında yüksek kalite paketleme ve nakliyat aracına yüklenme aşamasında bütün teknolojik imkanlar kullanılmaktadır. Villanız taşınırken yapılan işlemler sigortalı olarak yapılmaktadır. Villanızın ister tamamını isterseniz parça eşya olarak taşıyoruz.

 

Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Taşımacılık

Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Taşımacılık olarak İstanbul içi evden eve nakliyat ve parça başı taşıma işlemlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Yüksek teknoloji araç ve gereçlerimiz ile ilk hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

 

Hakkımızda

Efsun evden eve nakliyat hizmetleri olarak 2007 yılından beridir uzman kadromuz ve teknolojik araç gereçlerimiz ile hizmet veriyoruz. İstanbul’ un bütün ilçelerine evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, villa taşıma para kasası taşıma, piyano taşıma ve askılı tekstil taşıma hizmetlerini veriyoruz. Evden eve hizmetimiz sözleşmeli olarak garanti kapsamı içerisindedir. Ekspertiz hizmetimiz ise ücretsizdir. Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İstanbul İçi Ev Taşıma ve Parçalı Eşya Taşıma Hizmetleri Garantili ve En Uygun Fiyatlar İle Efsun Nakliyat’ ta.

 

Sorunsuz Ev Taşıma

Ev taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini aşama aşama yapmanız da fayda var. Efsun nakliyat olarak taşıma aşamasını 4 bölüme ayırarak sizlerin mutluluğu ve rahatı için sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Efsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin
NAKLİYAT ÇAĞIR